HAKKIMIZDA

2008 yılında İstanbul ’da gümrük müşavirliği firması olarak kurulan “Online Global Lojistik ve Gümrük Müşavirliği”, bugün itibari ile 100’den fazla anlaşmalı lojistik merkeziyle ABD’den Çin’e, Avrupa’dan Asya’ya çok geniş bir coğrafyaya “4PL” dördüncü parti lojistik hizmet sunmaktadır.

Ticaretin her geçen gün daha da globalleşmesi, teknolojik gelişmelerin baş döndürücü bir şekilde birbirini kovalaması, ticaret tarzlarımızın hiç olmadığı kadar çok katmanlı ve dinamik hale gelmesiyle, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları da büyük bir hızla değişmektedir. Bu değişime ayak uydurmak  müşterilerimizin böylesi bir rekabet ortamında avantaj elde etmelerini  ve bu avantajı sürdürülebilir bir şekilde devam ettirmelerini sağlamak, ana iş alanlarına odaklanmaları ve uluslararası pazarlaradaki taleplerine hızla cevap verebilmelerini sağlamak amacıyla, temel stratejimizi; satın alma aşamasından başlayarak, ürünlerin son tüketiciye ulaştırılmasına kadarki tüm geçen süreçte, tek bir kaynaktan, çevrimiçi bir şekilde yönetilmesi üzerine kurduk.

Adres

Adnan Kahveci Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Bulvarı, Perla Vista Sitesi, B Blok, Kat:12, No: 117, 34528 Beylikdüzü/İstanbul TÜRKİYE


FACEBOOK       İNSTAGRAM
Telefon

+90 212 909 2 444

E-Posta

info@onlinegumruk.com